تغییرات دستمزد 25 گروه شغلی اعلام شد
تيتر خبر تاثیر نوسان قیمت نفت بر‌‌ بورس
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: اثر مستقیم نوسانات قیمت جهانی نفت اول بر گروه پالایشی و بعد بر گروه پتروشیمی است اثر غیرمستقیم آن هم بر شرکت‌هایی است که مواد اولیه آن‌ها وابسته به نفت و مشتقات آن است چون که نوسان قیمت به سمت پایین است دسته دوم از این کاهش قیمت تأثیر مثبت می‌پذیرند.
تيتر خبر سود شبکه بانکی از شاپرک چقدر است؟
طرح بانک مرکزی برای دریافت کارمزد از تراکنش کارتخوان‌های فروشگاهی، صف‌آرایی میان اصناف و شبکه بانکی را تشدید کرد. از ابتدای فعالیت شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی (شاپرک) عرضه‌کنندگان کالا و خدمت با دیده تردید به این خدمت جدید بانکی می‌نگریستند.
تيتر خبر ثروتمندان تهرانی برای «عروسی» چگونه خرج می‌کنند؟
این روزها هزینه کردن، آن هم هزینه های آنچنانی برای مراسم یک شبه ازدواج برای خیلی ها توجیه پیدا کرده است و وقتی با دوستان و آشنایان درباره ازدواج و هزینه های آن و برنامه های جانبی و مفصلش گفت و گو می کنی، مواردی می بینی و می شنوی که شاید باور کردنش برای خیلی از ما سخت باشد
انواع ماشین لباسشویی ال جی + جدولتيتر خبر انواع ماشین لباسشویی ال جی + جدول
  فرهنگ و هنر  فرهنگ و هنر دارای زيرشاخه  فناوري اطلاعات  فناوري اطلاعات دارای زيرشاخه  صنعت و بازرگاني  صنعت و بازرگاني دارای زيرشاخه  بانک و بيمه  بانک و بيمه دارای زيرشاخه  بازار سرمايه  بازار سرمايه دارای زيرشاخه  صفحه اول  صفحه اول  
  عناوين برگزيده
قیمت خودروهای وارداتی در بازار/جدول
مظنه رهن آپارتمان دو خوابه در تهران +جدول
سود شبکه بانکی از شاپرک چقدر است؟
ارزان ترین گوشی مجهز به اندروید 5 +عکس
پیش‌بینی تحلیلگران وزارتخانه از قیمت‌نفت
مظنه واحدهای 50 متری در تهران؟ +جدول
فروش اعتباری اوپل آسترا آغاز شد+جدول
مسکن چقدر گران می شود+جدول
قیمت انواع دستگاه گیرنده دیجیتال +جدول
آخرین قیمت انواع گوشی ZTE +مشخصات
آخرین قیمت انواع یخچال و فریزر دوقلو +جدول
آخرین قیمت انواع لپ‌تاپ MSI +جدول
ارزان‌ترین گوشی‌های اندرویدی بازار +جدول
آخرین قیمت انواع سشوار +جدول
قیمت انواع تلویزیون سه بعدی در بازار +جدول
آخرین قیمت انواع تبلت Lenovo +مشخصات
آخرین قیمت انواع اجاق گاز ایرانی +جدول
قیمت انواع دوربین عکاسی دیجیتال+جدول
جدیدترین قیمت خودروهای داخلی +جدول
غروب ركود در بازار مسكن
تغییرات دستمزد 25 گروه شغلی اعلام شد
آغاز پيش فروش اوپل آسترا ۲۰۱۴ +جدول
مسکن و شکاف متری 6 میلیونی در تهران! +جدول
با 30 میلیون‌ تومان چه ماشینی بخریم؟ +جدول
قیمت پرفروش ترین لپ تاپ‌ها ؟ +جدول
قیمت آپارتمان های 2خوابه تهران +جدول
پژو 206 دست دوم در بازار چند؟ +جدول
آپارتمان در پل رومی تهران، متری چند؟ +جدول
قیمت رهن آپارتمان دوخوابه در تهران +جدول
قیمت محبوبترین گوشی موبایل‌های بازار +جدول
قیمت لپ تاپ‌های مخصوص بازی +جدول
رکورد سقوط نرخ تورم برای خوراکی‌ها+جدول
مظنه واحدهای نوساز در تهران؟ +جدول
نگاهی به بازار سکه و طلا در هفته‌ گذشته +جدول

  اوقات شرعی


  وضعيت هوا


  چاپ

تغییرات دستمزد 25 گروه شغلی اعلام شد

مرکز آمار ایران نتایج آمارگیری از دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی- نیمه اول 1393 را منتشر کرد.

در این گزارش آمده است: در گروه رانندگان ماشین آلات حمل و نقل مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی اقلام این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند.

در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "راننده دامپر" با 27.2 درصد و کمترین افزایش آن مربوط به "راننده تریلی" با 23.6 درصد می باشد.

گروه رانندگان ماشین های سنگین

بررسی متوسط دستمزد نیروی انسانی اقلام این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیش ترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "راننده غلتک" با 26.3 درصد و کمترین افزایش آن مربوط به "راننده درجه دو جرثقیل" با 23.6 درصد است.

کارهای بنایی ابنیه ساختمان

مقایسه متوسط دستمزد ساعتی نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "بنای نماچین درجه دو" با 25.8 درصد و کمترین افزایش به "بنای سفت کار درجه دو" با 23.1 درصد تعلق دارد.

قالب بندی

مطابقت متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش تقریبا مشابهی می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "نجار قالب بند درجه دو" با 25.4 درصد و کمترین افزایش مربوط به "کمک نجار قالب بند" با 23.1 درصد تعلق دارد.

آرماتوربند

مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این دوره دارای افزایش می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "کمک آرماتوربند" با 25.1 درصد و کمترین افزایش به "سرآماتوربند" با 23.6 درصد تعلق دارد.

کارهای بتنی

متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "کمک بنای بتن کار" با 24.1 درصد و کمترین افزایش به "بنای بتن کار" با 23.2 درصد تعلق دارد.

گروه اسکلت ساز ساختمان

پیگیری متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل، مانند سایر گروه ها نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیش ترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "کمک اسکلت ساز" با 25.3 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "جوش کار اسکلت| با 23.6 درصد تعلق دارد.

آهنگر در و پنجره ساز ساختمان

مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که هر دو قلم این گروه دارای افزایش می باشند. متوسط دستمزد ساعتی "آهنگر در و پنجره ساز درجه یک" و "آهنگر در و پنجره ساز درجه دو" حدود 22.1 درصد، افزایش داشته است.

عایق کار و آسفالت کار ابنیه ساختمان

مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "عایق کار و آسفالت کار درجه یک" و "کمک عایق کار و آسفالت کار" با 22.8 درصد و کمترین افزایش مربوط به دستمزد ساعتی "عایق کار و آسفالت کار درجه یک" با 22.3 درصد است.

سیمان کار

مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به قلم "کمک بندکش" با 24.4 درصد و کمترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به "سیمان کار درجه یک" با 22.2 درصد تعلق دارد.

سنگ کار

بررسی متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نیز نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط ساعتی به "سنگ کار درجه یک" با 24.2 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "سنگ کار درجه دو" 23.6 درصد تعلق دارد.

کاشی کار

متوسط دستمزد ساعتی نیروی انسانی هر دو قلم این گروه که "کاشی کار درجه یک" و "کاشی کار درجه دو" است دارای افزایش یکسان 24.3 درصد نسبت به دوره پیش می باشد.

گروه گچ کار

متوسط دستمزد نیروی انسانی هر دو قلم این گروه دارای افزایش تقریبا مشابه نسبت به دوره پیش می باشند که "گچ کار درجه دو" با 23.6 درصد از افزایش بیشتری نسبت به قلم دیگر برخوردار است.

گروه بنا و سنگ تراش ابنیه راه

بررسی متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "بندکش کارهای سنگی" با 23.5 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "سنگ تراش درجه دو " با 22.5 درصد تعلق دارد.

آسفالت کار و محوطه

مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "کارگر آسفالت" با 21.6 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "ماله کش آسفالت" با 21.3 درصد است.

لوله کش تاسیسات ابنیه

مطابقت متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "چدن کار درجه دو" با 25.9 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "پی وی سی کار درجه یک" با 21.6 درصد است.

عایق کار تاسیساتی

مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که هر دو قلم این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، متوسط دستمزد ساعتی "عایق کار درجه دو تاسیساتی" با 24.9 درصد دارای افزایش بیشتری نسبت به "عایق کار درجه یک تاسیساتی" است.

گروه کانال ساز

بررسی متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که هر دو قلم این گروه دارای افزایش می باشد. در این میان، متوسط دستمزد ساعتی "کانال ساز درجه یک" با 24.7 درصد دارای افزایش بیشتری است.

سیم کش ساختمان

مقایسه متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش است. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "استاد سیم کش ساختمان" با 26.2 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به " سیم کش درجه یک ساختمان" با 25.2 درصد است.

کابل کش و مفصل بند فشار ضعیف و حفاظت کاتودیک

دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "کابل کش درجه دو فشار ضعیف" با 25.6 درصد و کمترین افزایش به "کارگر فنی سیستم های حفاظت کاتودیک" با 23 درصد تعلق دارد.

کابل کش و مفصل بند فشار قوی

مقایسه دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی دستمزدها در این گروه دارای افزایش می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "استادکار کابل کش فشار قوی" با 25.6 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "کمک کابل کش فشار قوی" با 24.3 درصد تعلق دارد.

گروه کارگری

متوسط دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که هر دو قلم دارای افزایش اندکی می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "کارگر ساده" با 25.2 درصد است.

شیشه بر

مقایسه دستمزد نیروی انسانی این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که تمامی اقلام آن دارای افزایش دستمزد می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "شیشه بر درجه یک" با 24.5 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی به "کمک شیشه بر" با 24.1 درصد تعلق دارد.

نقاش ساختمان

وضعیت دستمزد این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که هر دو قلم دارای افزایش دستمزد می باشند. در این میان، بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "نقاش درجه یک ساختمان" با 25.3 درصد است.

آلومینیوم کار

متوسط دستمزد نیروی انسانی اقلام این گروه در این دوره با دوره قبل نشان می دهد که هر دو قلم دارای افزایش دستمزد می باشند. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد مربوط به "آلومینیوم کار درجه یک" با 25.1 درصد است.

 شماره خبر : 20061      انتشار : 1393/7/27        آرشيو اخبار اقتصادي         آرشيو همه اخبار

   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *  
کد تشخيص :

کد را با حروف کوچک در کادر روبرو تايپ کنيد

YKIEN
   

طراحی سایت : اصفهان هاست